Anhui Jojin Furniture Co.,LTD
Şimdi 150'den fazla çalışanı ve 10'dan fazla araştırma ve geliştirme personeli var. Ve bitki alanı da dahil olmak üzere fazla 15.000 metrekarelik depo, 80'den fazla atölye ekipmanı, aylık çıktı 30.000 adet ulaşabilirsiniz.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Anhui Jojin Furniture Co.,LTD

Ben sohbet şimdi

Anhui Jojin Furniture Co.,LTD

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Anhui Jojin Furniture Co.,LTD Anhui Jojin Furniture Co.,LTD Anhui Jojin Furniture Co.,LTD Anhui Jojin Furniture Co.,LTD Anhui Jojin Furniture Co.,LTD Anhui Jojin Furniture Co.,LTD Anhui Jojin Furniture Co.,LTD Anhui Jojin Furniture Co.,LTD Anhui Jojin Furniture Co.,LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Threebody
No. Çalışanları : 300~500
Yıllık satış : 5,000,000-10,000,000
Yıl kurulan : 2013
İhracat p.c : 90% - 100%
Anhui Jojin Mobilya Ltd üretim, tasarım ve yurtdışı pazarını entegre profesyonel bir mobilya üretim kuruluştur. Fabrika 2013 yılında Anhui, Çin'de kuruldu. Şirket sektör lideri ürün Ar-Ge, üretim ve pazarlama yetenekleri inşa etti. Şimdi 150'den fazla çalışanı ve 10'dan fazla araştırma ve geliştirme personeli var. Ve bitki alanı da dahil olmak üzere fazla 15.000 metrekarelik depo, 80'den fazla atölye ekipmanı, aylık çıktı 30.000 adet ulaşabilirsiniz. Şirket tasarımlarının ana alanı oyun koltuğu, ofis koltuğu, boş koltuk, çok fonksiyonlu koltuk ve ilgili mobilya parçaları üretimidir. Şirketin ürünleri de güvenilir kalite, roman stilleri ve tüketiciler tarafından tercih edilmektedir company Şirket, yerli mobilya tasarım departmanının seçkin üyelerinden oluşan bir gruba sahiptir ve iç üst düzey mobilya tasarımcısı rehberliği, güçlü nitelikler, eksiksiz tasarım teorisi sistemi, uluslararası mobilya tasarım kavramları. Tasarım ürünü tarzı uluslararasılaştırılmış, üst düzey bir atmosfer ve sanayileşmeye dayanan piyasa değeri, tüm dünyaya yöneliktir ve ihraç edilmektedir. Anhui Jojin Mobilya Ltd müşterilerine profesyonel, özel ve yenilikçi fikirlerin daha iyi hizmet sunmaya devam edecektir!

İletişim bilgileri
Anhui Jojin Furniture Co.,LTD

Tel: 86-551-67102898

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)